KONST / Litografier / Färglitografi 12432201
nr 1243 2201
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, EA-upplaga, 24/30, signerad, 65x61, skadat glas
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:28:09
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely